Skip to main content

De informatie op deze website wordt vanaf 29 juni 2022 niet meer bijgewerkt. Vanaf dat moment vind je alle geactualiseerde informatie van de FOD Beleid en Ondersteuning (BOSA) op de website www.bosa.belgium.be.

Overgang naar niveau B

Datum: 

De resultaten van de bijzondere proeven (eerste gedeelte) voor de overgang naar verschillende graden van niveau B, die in mei werden afgenomen, zijn bekend. 

 

GraadAanwezigGeslaagd% Geslaagd
Administratief deskundige FR101950149,17
Administratief deskundige NL118472961,57
Administratief deskundige DU100
Totaal administratief deskundige2204123055,81
Begrotingsdeskundige FR947781,91
Begrotingsdeskundige NL1049187,50
Totaal begrotingsdeskundige19816884,85
Financieel deskundige (FOD Fin.) FR2398033,47
Financieel deskundige (FOD Fin.) NL33016148,79
Financieel deskundige (FOD Fin.) DU17635,29
Totaal financieel deskundige (FOD Fin.)58624742,15

De planning van het tweede gedeelte is:

  • Financieel deskundige (FOD Financiën): 16 december 2008
  • Administratief deskundige en begrotingsdeskundige: in januari 2009, zodat de kandidaten voldoende tijd hebben om zich voor te bereiden (meer over de voorbereiding op Fedweb).

 

 

 

Pagina laatst gewijzigd op 13 februari 2009.